Post Reply
Unban Icewallowcome
Author
Icewallowcome
Registered user
2. STEAM_1:0:2032268285
3. Kako da pošaljem vamo nisam odavno bio banovan nek mi se javi admini koji žele ss i demo.
4. Time: [27.04 - 13:34]
Da ukratko objasnim
Ušao malo da igram ko čovjek i dobijem jedno petnestak kilova jer nisam nubara i znam igrat i admin me baci u spec i poce mi nesto pricat da instaliram neki wargod da radim neke skenove kompjutera pa me pita koji mi je windows i meni pada napament hoce frajer da me hakuje ili sta vec ne razumijem se ja u to i naravno ja zelim da igram nikakvi skanovi i te gluposti i ja udjem opet u ct i igram naime on me opet u spec. nista mi nije jasno i ja vec iznerviran i pita me jedan admin koji windows imas ja sad bas kontam hoce da mi kakav virus ubaci a posto mi je poslovni komp ne bi valjalo ni sekunde i cim me je opet pitao za windows ja mu kazem "sta te boli k" i on me banuje za "nepostovanje" a ja ne kontam kakvo je to nepostovanje??? Ja sam samo izrazio svoju zabrinutost prema adminu sa pitanjem sta te boli k jer mi se ucinilo da ga boli slovo k. Nisam nista opsovao niti sam koga uvredio niti nepostovao, ja koliko znam "sta te boli k" nije nikakva uvreda jer sta te boli k znaci sta te boli kill a to je definicija kada je nekome krivo sto je umro u kanteru kao ono sto te boli sto sam te killovo sta te boli k, sta te boli kill.
Icewallowcome
Registered user
https://postimg.cc/qg245B7H evo skonto sam ovo za ss jos samo da skontam aplikaciju za demo
Post Reply